Kočík pre dve bábiky Maxi Cosi & Quinny Twin Smoby (65,5 cm rúčka) ružovo-šedý

Popis produktu

Smoby Maxi Cosi & Quinny Twin je kočík pre bábiky dvojičky je prevedený v krásnej kombinácii tmavoružovej farby so šedou a s modrými detailmi. Dieťa si tak môže užiť dvojnásobnú radosť z každej prechádzky, kde si môže vziať rovno dve bábiky alebo macíkov. Kočík pre bábiku je určený pre každú bábiku s výškou 42 cm. Kolieska na kočiariku sú gumené. Predné kolesá sú od seba vzdialené a tak dieťa ľahko manévruje s kočíkom do strán, a s ľahkosťou prekonáva aj prekážky na ceste. Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov, sú veľmi tiché. Kočiarik má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Bábika má bezpečnostný pás, aby nevypadla. V spodnej časti kočiara pre bábiku je veľký úložný priestor na uskladnenie doplnkov alebo iných hračiek.

ergonomicky tvarovanú rúčku, ideálna pre deti od 3 rokov. Jej výška od zeme je 65,5 cm. Má realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti.Detský kočík pre bábiku Smoby Maxi Cosi & Quinny Twin je pohodlný a plastové sedadlá sú potiahnuté špeciálnym textilom. Kočík ma dve polohy, sedadlo môžete otáčať tak, že bábiky sedia buď tvárou k dievčatku, alebo chrbtom, teda v smere jazdy. Krásny moderný kočík, veľmi pekná verzia kočíkov aké používajú mamičky. Dievčatká, ktoré rady kočíkujú svoje bábiky, sa s týmto kočíkom vyhrajú dlhé roky. Na čistenie tkaniny používajte iba hubku ľahko navlhčenú vo vode. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk.

Je to realistická replika ozajstného športového detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery produktu sú 39*52*66 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*52*66 cm
Celková výška65,5 cm
Rozmery balenia34*15*54 cm
Výška rúčky65,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,84 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku46 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.