Kočík pre bábiku Baby Nurse Canne Bugina Smoby skladací (57 cm rúčka) od 3 rokov

Popis produktu

Športový kočík pre bábiku Baby Nurse Canne Bugina je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku vhodný pre dievčatká od 1,5 rokov. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii bielej  a ružovej farby s ružovým a modrým vzorom na sedačke pre bábiku. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasická športová bugina. Výška rúčky kočiara pre deti je 57 cm. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami.

Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Vďaka bezpečnostnému pásu bábika nevypadne. Je to realistická replika ozajstného kočíka. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka pre deti Baby Nurse Canne Bugina sú 27,5*45,5*58,5 cm. Kočík je vhodný pre bábiku s rozmerom 42 cm. Je to ideálny kočík na cestovanie a prechádzku vonku, dá sa ľahko poskladať a má malú váhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27,5*45,5*58,5 cm
Celková výška57 cm
Hmotnosť1,20 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.