Kočík pre bábiku R Boxer Roxanne Smoby (70 cm rúčka) ružovo-oranžový

Popis produktu

Smoby kočík pre bábiku R Boxer Roxanne je unikátny športový kočík pre deti. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii ružovej a svetloružovej farby s oranžovou. Konštrukcia košíka pre bábiku je pevná, kovová. Detský kočík má tri kolieska, ktoré sú gumené, pri prechádzkach zvládnu aj náročnejší terén. Športový kočík R Boxer Roxanne má praktickú striešku a úložný priestor pod sedadlom, ktorý môžu deti využiť na prenášanie hračiek alebo doplnkov pre bábiku. Je to stabilný veľký kočík pre väčšie bábiky, mackov alebo iné hračky do veľkosti 63 až 70 cm. Rúčka kočíka je vysoká 70 cm od zeme. Tento unikátny doplnok pre hru s detskou bábikou je vhodný pre deti od 3 rokov.

Vďaka svojej odolnosti a pevnej železnej konštrukcii deťom poslúži dlhé roky. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného športového detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku, či preniesť kamkoľvek.

Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery športového kočíka69*42*70 cm. Doplnky hry s bábikou robia hru jedinečnou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*42*70 cm
Rozmery balenia35*19*87 cm
Hmotnosť2,70 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.