Espresso kávovar 100% Chef Écoiffier so 16 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier espresso kávovar 100% Chef je krásnou a hodnovernou imitáciou skutočného kávovaru. Detský kávovar je ideálny pre všetky detičky, ktoré si chcú otvoriť svoju vlastnú kaviarničku a radi obsluhujú hostí. Detský espresso kávovar je vyrobený z veľmi kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú navyše príjemné a zamatové na dotyk. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných  a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti. Súčasťou detského kávovaru je aj 16 užitočných doplnkov, ktoré pri príprave lahodnej kávy nesmú chýbať.

Kávovar je aj ideálnym a moderným doplnkom do každej detskej kuchynky. Výrobok dodržuje prísne európske kritériá pre bezpečnosť a kvalitu hračiek. Espresso kávovar 100% Chef je prevedený v červeno-čiernej farebnej kombinácii, ktorá pôsobí moderne a elegantne. Súčasťou kávovaru pre deti je zadná nádobka na vodu, ktorá je navyše vyberateľná. Kávovar má horný otvárateľný poklop, do ktorého sa vkladajú imitácie kávových kapsúl.

Doplnky sú tvorené 4 krásnymi hrnčekmi, 2 v zelenej farbe a 2 v červenej farbe, pričom hrnčeky sú doplnené o bodky, vďaka ktorým pôsobia veselo a sviežo. Súčasťou detského espresso kávovaru je aj zelená cukornička, 4 čajové lyžičky, 4 kapsule na kávu, ktoré sa vkladajú do kávovaru a zelená tácka, vďaka ktorej môže vaše dieťatko jednoducho naservírovať kávu svojim hosťom. Kávovar pre deti nefunguje na batérie, je iba imitáciou. Detský set s kávovarom a doplnkami je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery detského kávovaru sú 45*23*14 cm. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*23*14cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,52 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.