Kamión Vroom Planet Smoby dĺžka 21 cm s autíčkom od 12 mes

Popis produktu

Smoby nákladné auto Vroom Planet prichádza v balení s autíčkom, ktoré ľahko nasadne na korbu kamióna pomocou vyklápacej plošiny. Je to veľmi zaujímavá hračka vhodná pre chlapcov od 12 mesiacov. Obidve autá sú ladené v žiarivých, pestrých farbách. Sú hebké, zamatové na dotyk a veľmi ľahké, takže deti si ich môžu zobrať so sebou aj na hry vonku. Ľahko sa s nimi manipuluje, mechanizmus zdvíhacej plošiny je pre deti veľmi pútavý. Usmievavá tvár na autíčkach pre chlapcov pôsobí na najmenšie deti pozitívnym dojmom. Detský kamión má rozmery 21*12*14 cm.

Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky, naháňačky alebo záchranné akcie so svojimi dopravnými prostriedkami. Práve na takúto hru vynikajúco poslúži súprava nákladiaku s malým autíčkom pre chlapcov. Hra s autíčkami nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Logické myslenie sa rozvíja pozorovaním pohybov autíčok a dvíhania plošiny v zadnej časti kamióna. Rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery21*12*14 cm
Rozmery balenia28*13*15 cm
Hmotnosť0,55 kg
Farbapestrofarebná
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.