Interaktívny volant BIG so zvukom k odrážadlám BIG New&Classic&Next a BIG traktorom od 24 mes

Popis produktu

Interaktívny volant BIG je vynikajúci doplnok k odrážadlu alebo traktoru BIG. Je vhodný pre deti od 2 rokov. Volant má čiernu farbu, po stlačení vydáva 8 rôznych zvukov. Má tachometer, smerovky a rôzne tlačidlá, ktoré mu dodávajú realistický vzhľad. Dá sa napojiť na všetky odrážadlá BIG ClassicNew Next. Volant je kompatibilný aj so všetkými traktormi značky BIG. Detský interaktívny volant je dokonalé vylepšenie pre dopravný prostriedok BIG vášho dieťatka. Súčasťou balenia sú 3 x AAA batérie, ktoré sú testovacie, preto ich treba čo najskôr vymeniť. Má realistický dizajn, vďaka čomu si ho zamiluje každé dieťa.

Pomocou odrážadla alebo jazdou na traktore sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Malí jazdci sa určite veľmi potešia, keď ich obdarujete týmto krásnym čiernym volantom, s ktorým už jazdenie nikdy nebude nudné. Detské dopravné prostriedky nie sú len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy, aj keď je samozrejmosťou, že deti sa s nimi dokážu zabaviť veľmi dlhý čas. Interaktívny volant pre deti je vynikajúcim doplnkom na ozvláštnenie každej jazdy.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. BIG využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá ako v prvý deň po dlhý čas. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie deti.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery20*20*11 cm
Na batériuÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V AAA, LR3
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.