Set fúrik a vedro set s krhlou Ryba Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Set detského fúrika a vedierka s formičkami do piesku je skvelá súprava hračiek vhodná pre deti od 18 mesiacov. Pochádzajú od kvalitného francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorý ponúka kvalitu v rozumnej cene. Tieto plastové hračky sú originálne a pestrofarebné, deti sa s nimi určite veľmi rady zahrajú. Súprava fúrika a plastových formičiek vo vedierku sa výborne dopĺňajú, sú pekne zladené a neodolateľné pre najmenšie deti.

Detský fúrik Picnic Écoiffier od 18 mesiacov zelený

Écoiffier detský fúrik je pekná hračka na záhradu vhodná pre deti od 18 mesiacov. Zelený fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, je ľahký a veľmi jednoducho sa ovláda. Žiarivá zelená farba fúrika upúta každé dieťatko, ktoré sa s ním veľmi rado zahrá na záhradníka. Deti sa prostredníctvom detského fúrika môžu hrať na veľkých záhradníkov alebo jednoducho pomáhať rodičom pri domácich prácach.

Vedro set pre deti s krhlou Ryba Écoiffier 6 dielov (výška 17 cm) od 18 mesiacov

Vedierko s formičkami Écoiffier je krásna hračka do piesku s motívom rybičiek pre deti od 18 mesiacov. Vedro set v sebe zahŕňa formičky do piesku, hrablelopatku krhličku na polievanie. Hraním sa s krhlou a ostatnými pomôckami deti rozvíjajú svoje logické myslenie, objavujú ako veci fungujú. Ďalej sa prostredníctvom tejto hračky na záhradu rozvíja aj jemná a hrubá motorika, pohybové zručnosti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*28*28 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.