Set fúrik Garden&Seasons Écoiffier a vedro set od 18 mes

Popis produktu

Set detského fúrika a vedierka s formičkami do piesku je skvelá súprava vhodná pre deti od 18 mesiacov. Hračky do piesku i k vode pochádzajú od francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier, ktorí ponúkajú kvalitu v rozumnej cene. Tieto plastové hračky sú originálne a pestrofarebné, deti sa s nimi určite veľmi rady zahrajú. Súprava fúrika a plastových formičiek vo vedierku sa výborne dopĺňajú, sú pekne zladené a neodolateľné pre najmenšie deti. Ponúkame vám ich v zvýhodnenej cene.

Fúrik s dvoma kolesami Garden&Seasons Écoiffier od 18 mes

Detský fúrik Garden&Seasons od francúzskeho výrobcu Écoiffier je nádherný tyrkysovo-zelený plastový fúrik, ktorý poteší každé dieťa už od 18 mesiacov. Plastový materiál, použitý pri výrobe, je na dotyk príjemný a vďaka 2 predným kolieskam sa fúrik ľahko ovláda. Rukoväte sú prispôsobené pre malé detské rúčky, dieťa pociťuje istotu a stabilitu pri manipulácii s fúrikom a prepravovaní nákladu. Nízka váha fúrika pomôže pri udržiavaní rovnováhy. Dieťa si v ňom môže prevážať piesok, hračky alebo čokoľvek iné. Rozmery fúrika sú 59*30*32 cm.

Vedro set pre deti s krhlou Smoby 6 dielov (výška 18 cm) od 18 mesiacov

Set pre deti do piesku Smoby obsahuje 6 kusov náradia. Detský set do piesku vo vedierku sa skladá z plastového vedierka, hrabličiek a lopatky, sitka, formičky a krhly na vodu. Set do piesku pre deti je vyrobený z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové na dotyk. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Deti si užijú hru v piesku naplno s novým setom, ktorý je prevedený v krásnom rozprávkovom motíve. Set vedierka je v sýtej žltej a zelenej farbe s krásnym rozprávkovým motívom na vedierku. Výška vedierka je 18 cm. Je to ideálna hračka pre dieťa na hru v piesku alebo s vodou. Vhodné pre deti od 18 mesiacov

Écoiffier a Smoby francúzski výrobcovia, ktorí vyrábajú kvalitné detské hračky. Francúzske hračky spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier a Smoby vhodné aj pre najmenšie deti. Hračky francúzskych výrobcov sú vyrobené s originálnym dizajnom, najvyššími bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery58,5*30*31,5 cm
Celková výška31,5 cm
Rozmery balenia60*40*53 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.