Set fúrik a vedro set s mlynom Ryba Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Set detského fúrika a vedierka s formičkami do piesku je skvelá súprava hračiek vhodná pre deti od 18 mesiacov. Pochádzajú od kvalitného francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorý ponúka kvalitu v rozumnej cene. Tieto plastové hračky sú originálne a pestrofarebné, deti sa s nimi určite veľmi rady zahrajú. Súprava fúrika a plastových formičiek vo vedierku sa výborne dopĺňajú, sú pekne zladené a neodolateľné pre najmenšie deti.

Fúrik pre deti Picnic Écoiffier od 18 mesiacov červený

Écoiffier detský fúrik je pekná hračka na záhradu vhodná pre deti od 18 mesiacov. Červený fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, je ľahký a veľmi jednoducho sa ovláda. Žiarivá červená farba fúrika upúta každé dieťatko, ktoré sa s ním veľmi rado zahrá na záhradníka. Deti sa prostredníctvom detského fúrika môžu hrať na veľkých záhradníkov alebo jednoducho pomáhať rodičom pri domácich prácach.

Vedro set s mlynom Ryba Écoiffier 6 dielov od 18 mesiacov

Vedierko s formičkami Écoiffier je krásna hračka do piesku pre deti od 18 mesiacov. Vedro set v sebe zahŕňa formičky do piesku, hrablelopatku mlyn na vodu alebo piesok. Hraním sa s mlynom deti rozvíjajú svoje logické myslenie, pretože pozorujú a skúmajú ako cez neho prechádza voda a piesok. Ďalej sa prostredníctvom tejto hračky na záhradu rozvíja aj jemná a hrubá motorika, pohybové zručnosti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*28*28 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.