Domček Triangle Villa PalPlay s kuchynkou a prístavbou

Popis produktu

PalPlay detský domček Triangle Villa je krásny a priestranný domček pre deti s prístavbou a veľkým vnútorným priestorom na hranie. Naraz sa v ňom zahrá aj viac detí. Domček pre deti je vyrobený v pekných a sviežich zeleno-modro-béžových farbách. Domček pre deti má dvojkrídlové okná a dvojkrídlové dvere a prístavba má z oboch bočných strán zábradlie. Domček pre deti má veľa okien, ktoré sa otvárajú von. Má zaujímavú členenú strechu. Dizajn domčeka pre deti s kuchynkou a prístavbou je veľmi pútavý a zaujímavý. Kuchynka predstavuje pracovný pult, kde sa dieťa hrá na varenie. 

Na jednej strane je kuchynský pult s drezom na umývanie riadu, sporákom a otvárateľnými dvierkami na trúbe. Je to veľký a priestranný domček pre deti. Ideálny aj pre viac detí. Je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, čo vám zaručuje perfektný stav na dlhé roky. Bezpečnosť domčeka je zaručená pevnou konštrukciou a odolnými plastovými stenami, ktoré vám vydržia dlhý čas. Domček je vhodný pre deti od 3 rokov. Rozmery detského domčeka výrobcu PalPlay sú 165*102*126 cm. Tento krásny farebný domček sa stane ozdobou vašej záhrady alebo dvora a pre deti sa stane súčasťou ich detstva. 

Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery165*102*126 cm
Celková výška126 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.