Domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom zelený od 12 mes

Popis produktu

Hľadáte pre svoje detičky jedinečný domček na hranie? Zábavný detský domček so stanom Discovery Cotoons Smoby v nádhernej zeleno-bielej kombinácii sa zapáči všetkým malým deťom od 12 mesiacov. Detský domček je multifunkčný - dieťatko sa môže hrať v domčeku, ktorý mu však vedia rodičia zmeniť na detský stan rýchlo a jednoducho. Stan pre deti sa vyznačuje zvukovými aj svetelnými efektmi, ktoré potešia každé dieťatko a nebude sa od neho chcieť odtrhnúť. Detský domček má motív obľúbeného seriálu Cotoons Smoby, ktorého postavičky poznajú deti na celom svete. Celková výška domčeka je 72 cm.

Zábavný a kvalitný 

Detský domček so stanom je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou a trvanlivosťou. Skvelé doplnky a funkcie detského domčeka očaria každé malé nezbedné dieťatko a zažije s ním veľa zábavy. Na prednej strane domčeka sa nachádzajú otváracie dvierka, ktoré v sebe skrývajú otvory pre rôzne tvary priložených plastových útvarov, ktoré sa dieťa učí rozlišovať a dávať ich cez správny otvor do domčeka. Malé dieťa pri svojej zábave môže využiť aj šikovný valček na dverách, ktorý môže do ľubovôle otáčať.

Vedľa dvierok sa nachádza aj rastlinka s kvetom, s ktorý sa dá roztočiť a dieťa si môže zlepšovať svoju jemnú motoriku. Na druhej strane domčeka sa nachádza otváracie okienko, ktoré môžu detičky otvárať a pozrieť sa, či niekto nie je vnútri. Svietiaci kvietok so zvukom umiestnený na domčeku, vydáva po stisnutí krásne melódie a svetielka, ktoré zabavia detičky na veľmi dlhú dobu. Pohyblivé očká nad dverami poslúžia malým huncútom, aby sa s nimi zahrali a nasmerovali ich pohľad, kamkoľvek bude treba. Po rozložení sa deti môžu hrať v domčeku spolu s ďalšími hračkami. Domček deťom prináša jedinečný pocit vlastného prostredia kde sa spoločne sa hrajú so súrodencami či kamarátmi.

Pre rozvoj dieťaťa

Výrobca Smoby je známy svojím prístupom pri výrobe detských hračiek, ktoré sú nielen kvalitne a precízne spracované s oblými hranami, pre zachovanie bezpečnosti dieťatka, ale zároveň slúžia na rozvíjanie jemných motorických zručností, koncentrácie a logiky. Detský domček so stanom, spolu so svojimi funkciami a doplnkami, je rozhodne detská hračka, ktorá pomôže každému dieťaťu dosiahnuť správny a všestranný rozvoj. 

Riešenie dispozícií

Francúzsky dizajnéri od Smoby rozhodne nešetria na skvelých nápadoch a kvalitnom technickom vyhotovení výrobku. Celkové rozmery detského domčeka so stanom sú 90*70*72 cm. Domček dá jednoducho prenášať keďže sa na jeho vrchnej časti nachádza praktický držiak, s ktorým môžu rodičia ľahko disponovať. Smoby takisto vyriešil aj jednoduché a efektívne skladanie a rozkladanie detského stanu. Detský domček nevyžaduje veľa miesta a je ho možné v prípade potreby kamkoľvek odložiť. Elektronický modul, ktorý slúži na vydávanie zvukových a svetelných efektov, je napájaný batériami, ktoré sú súčasťou balenia.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktoré sa vyznačujú svojou kvalitou a odolnosťou, keďže sú vyrábané podľa noriem európskych štandardov. Detské hračky sú nielen kvalitné, ale vyznačujú sa aj atraktívnym a moderným francúzskym dizajnom, ktorý si obľúbili deti po celom svete.

Vlastnosti

  • zvukové efekty
  • svetelné efekty
  • množstvo didaktických doplnkov
  • funguje na batérie
  • jedinečný francúzsky dizajn
  • celková výška 72 cm
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*70*72 cm
Celková výška72 cm
Rozmery balenia61*20*76 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3 kg
NoteBattery: 2 x AG13/LR44 included
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...