Domček Sweet Planet Smoby elektronický kvetinový so zvieratkom na kolieskach dĺžka 7 cm od 18 mes

Popis produktu

Smoby kvetinový domček Sweet Planet je fantastická hračka plná farieb a možností na zábavu, ktorá je vhodná pre dievčatá od 18 mesiacov. Detský domček umožňuje deťom objavovať veľa dobrodružstiev pre ich zvieratká na kolieskach. Nájdu tam výťah, s ktorým sa zvieratká premiestnia z horného poschodia na dolné, kozmetický kútik s vaňou a zrkadielkom, tobogan, kútik na spanie, kútik na jedenie a hojdačku, s ktorou zvieratká vyletia k výšinám. Dievčenská hračka poskytuje ohromné množstvo zábavy, dievčatká sa s ňou zaručenie zabavia veľmi dlhý čas. Má krásne ružovo-zelené sfarbenie, vydáva 6 rôznych zvukov a je vyrobená z hebkého kvalitného plastu.

Hračky so zvukmi a rôznymi funkciami, medzi ktoré patrí aj poschodový domček na hranie, sú fantastické pre najmenšie deti, pretože všestranne prispievajú k rastu a optimálnemu rozvoju detičiek. Rozvíja sa logické myslenie, pamäť, jemná aj hrubá motorika, priestorové myslenie, sluch. Ďalej sa podporuje aj rozvoj fantázie a kreativity, pretože deti si môžu od rána do večera vymýšľať s plastovou hračkou všelijaké rozprávkové či dobrodružné príbehy. V detskom domčeku Smoby sa snúbi hra a zábava so zábavným vzdelávaním najmenších detí. Deti tiež prostredníctvom detského domčeka spoznávajú farby a tvary, domček naozaj hýri farbami a jednoznačne upúta každé najmenšie dieťatko. V balení nájdete spolu s domčekom 1 usmievavé zvieratko na kolieskach, ktoré sa môže voziť hore dole po cestičkách medzi poschodiami domčeka.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca úžasných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery53*25*32 cm
Rozmery balenia47*12*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,42 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.