Domček Shed House PalPlay s dvoma zábradliami

Popis produktu

PalPlay detský domček Shed House je skvelý domček na hranie pre viac detí. Je hravý a farebný, s otváráteľnými okenicami a záhradnými dverami. Z oboch strán má plot ako v malej predzáhradke. Je prevedený vo veselých pastelových farbách modrej zelenej, oranžovej a žltej farby. Domček pre deti je plný sviežosti. Výška detského domčeka je 111 cm. Deti strávia hrou v detskom domčeku dlhé hodiny počas celého detstva. V domčeku sa pohodlne zahrá jedno a viac detí. Je vhodný pre deti od 3 rokov. Rozmery detského domčeka Shed House sú 101*105*110,5 cm.

Je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktoré sú odolné a vydržia dlhý čas. Bezpečnosť domčeka pre deti zaručuje pevná konštrukcia, ktorá sa dá jednoduchým spôsobom zmontovať a rozmontovať. Tento domček poskytne vašim deťom skvelý úkryt pred silným slnečným svetlom a zároveň je vzdušný priestranný.  Z každej strany domčeka sú vchodové dvere a po bokoch je zábradlie, v peknej hnedej farbe. Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček PaPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery101x105x110,5 cm
Celková výška111 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.