Domček Pretty Nature Smoby s letnou kuchynkou a zasúvacou okenicou s UV filtrom od 24 mes

Popis produktu

Detský domček Pretty Nature Smoby je krásny a priestranný detský domček, v ktorom sa pohodlne zahrá viacero detí a pekne sa spolu zahrajú. Je prevedený v krásnych jemných krémovo-červeno-zelených farbách doplnený pastelovou hnedo-šedou, ktorá zvýrazní zaujímavé detaily. Pri dotyku je plast detského domčeka zamatový a príjemný. Dvojité steny domčeka zabezpečujú bezpečnosť, pevnosť a stabilitu. Celý domček má rozmery 145*110*127 cm a vedľa domčeka je umiestnená kuchynka pre malých kuchárov. Malí nezbedníci tak môžu pripraviť chutné raňajky. Tento krásny detský domček Smoby My House perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor.

Domčeku dominuje zasúvateľná okenica na okienku v sivej farbe. Množstvo okien detského domčeka zaručuje svieži vzduch a tieň aj počas najhorúcejších dní. Domček pre deti má UV filter, ktorý chráni plast pred slnečným žiarením. V letnej kuchynke pri domčeku môžu detičky variť ako ich rodičia. Chýbať nesmie ani kuchynský riad a doplnky - 2 poháre, 2 taniere, príbory, 2 klobásky a panvica. Domček je ozdobený motívmi zvieratiek, aby boli detské hry ešte viac veselé. Skvelý domček pre skvelé detičky je vhodný pre deti od 2 rokov. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou, ktorá zaručuje bezpečnosť a kvalitu. Detský domček Pretty Nature má strechu červenej farby s imitáciou strešnej krytiny. Pri hre s domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých.

Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality, ktorá je overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Vlastnosti

 • unikátny detský domček so zasúvateľnou okenicou
 • na každý dvor alebo záhradu
 • reliéf na stenách imituje stavebný materiál
 • celková výška dverí 91 cm
 • praktická letná kuchynka s riadom
 • dostatočne priestranný pre viac detí
 • nádherné žiarivé farby
 • plast so špeciálnym anti UV filtrom, ktorý chráni pred vyblednutím
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 2 rokov
 • pre chlapcov aj dievčatá
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery145*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia100*24*115 cm
Celková dĺžka145 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť14.12 kg / 16,62 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.