Domček PalPlay s pracovným stolom a zverákom

Popis produktu

PalPlay je krásny farebný detský domček na hranie. Domček pre deti  je 111 cm vysoký. Má krásne farby červenej, žltej a zelenej farebnej kombinácie. Domček pre deti má otvárateľné okenice a záhradné dvojkrídlové vchodové dvere. Z jednej strany domčeka je pracovný stolík so zverákom a s priečinkami na náradie. Je to skvelý detský domček pre malého remeselníka, kde hrou strávi dlhé hodiny. Bezpečnosť domčeka pre deti je zaručená odolnými a pevnými plastovými stenami. Domček pre deti PalPlay má veľmi jednoduchú montáž a demontáž. 

K náradiu patrí aj zverák. Z druhej strany detského domčeka je malá predzáhradka, so šikmou strechou. Domček je svetlý, vzdušný a priestranný. Je vhodný pre deti od 3 rokov. Je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý má dlhotrváce vlastnosti. PalPlay domček pre deti je vhodný pre chlapčekov, ktorý hrou v domčeku strávia krásne chvíle svojho detstva. Domček pre deti sa stane ozdobou vašej záhrady či dvora. je to priestranný domček, a pohodlne sa v ňom zahrá 2 a viac detí. Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Domček do záhrady je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery101*108*111 cm
Celková výška111 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.