Domček New Fairy House Starplast zeleno-sivý od 24 mes

Popis produktu

Starplast detský domček New Fairy House je krásny farebný detský domček. Svojím výzorom pripomína chalúpku. Domček pre deti je prevedený v peknej zelenej, sivej a červenej farbe. Detský domček má šikmú strechu so vzorom. Tento rozkošný Magický detský domček od výrobcu Starplast je rozprávkovým domčekom, vhodný hlavne pre všetky deti. Dvierka domčeka majú poštovú schránku na listy a bočné okno s otvárateľnými okenicami.

Polovičné dvere zabezpečujú dostatok čerstvého vzduchu.  Počas teplých letných dní poskytuje dostatok chládku na hranie pred horúcim slnkom. Celková výška domčeka je 109 cm a pôdorys má 102*90 cm. Domček je vhodný pre deti od 2 rokov. Je to skvelý darček pre deti, ktorý ich bude sprevádzať celým detstvom. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery102*90*109 cm
Celková výška109 cm
Rozmery balenia92*61*14 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.