Domček Maison Duplex Smoby poschodový s elektronickým zvončekom

Popis produktu

Smoby detský domček Maison Duplex je unikátny a výnimočný dvojposchodový domček pre deti. Je veľmi obľúbeným a kvalitným produktom francúzskeho výrobcu hračiek Smoby. V strede detského domčeka je bezpečný rebrík, po ktorom deti môžu vyliezť na druhé poschodie do podkrovia. Z boku detského domčeka je kuchynský kútik, spolu s náradím a kvetináčom. Roleta na okne sa dá vytiahnuť a stiahnuť pred slnkom. Vďaka množstvu okien a otvorov je domček pre deti svetlý a pôsobí pozitívne. Počas horúcich letných dní poskytuje príjemný chládok. Všetky okenice na detskom domčeku ako aj okná sú otvárateľné a zatvárateľné. Dvere sú plné so schránkou na poštu elektrickým zvončekom, ktorý funguje na batériu a hrá peknú melódiu. Vo vnútri domčeka je jedálenský stôl. Plastový povrch domčeka má pekný reliéf, pripomínajúci reálny domček a strechu a má zamatový a príjemný na dotyk. Domček pre deti je investíciou pre vaše ratolesti na dlhé roky a bude ich sprevádzať celým ich detstvom. Domček je dodávaný spolu so 6 doplnkami.

Poschodie detského domčeka Duplex je vhodné pre maximálne 3 detičky a má celkovú nosnosť 150 kg. Domček pre deti anti UV filter, ktorý chráni pred silným slnkom, a preto farby ani po dlhšom čase nevyblednú. Výška domčeka je 204 cm s pôdorysom 196*95 cm. Domček pre deti je prevedený v krásnych sviežich červeno-zeleno-šedo-bielych farbách. Červené doplnky mu dodávajú sviežosť a útulnosť. Steny detského domčeka sú pevné a dvojité, čo im zaručuje vysokú bezpečnosť a odolnosť počas dlhých rokov používania. Je to veľmi stabilná a pevná stavba. Deti ho majú veľmi v obľube, pretože im poskytuje veľké množstvo možností na hranie. Domček pre deti je vhodný od veku 3 rokov. Pohodlne sa v domčeku zahrá dve a viac a detí. Výška dverí domčeka pre deti je 97 cm a šírka dverí je 41 cm. Perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Montáž a demontáž domčeka pre deti je veľmi jednoduchá. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou, ktorá je zárukou kvality. 

Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Vlastnosti

 • unikátny detský domček s kuchynským kútikom
 • dvojposchodový - poschodia prepojené rebríkom
 • zatvárateľné okenice
 • stabilná a odolná konštrukcia
 • dvojité plastové steny
 • na každý dvor alebo záhradu
 • reliéf na stenách imituje stavebný materiál
 • piknikový stôl s lavičkami
 • elektronický zvonček na dverách, poštová schránka
 • výška 204 cm
 • dostatočne priestranný pre viac detí
 • nádherné žiarivé farby
 • plast so špeciálnym anti UV filtrom, ktorý chráni pred vyblednutím
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 3 rokov
 • pre chlapcov aj dievčatá
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery196*95*204 cm
Celková výška204 cm
Rozmery balenia134*100*34 cm
Hmotnosť62,85 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.