Domček Happy House PalPlay s kvetinkami zelený

Popis produktu

PalPlay detský domček Happy House je krásny domček pre deti v zelenej farbe s kvetinkami. Je to priestranný rodinný detský domček s obdĺžnikovým pôdorysom a so šikmou strechou v zeleno-modro-žltých farbách. Priečelie domčeka má veľké okrúhle okno a lietajúce dvere, ako do salónu, a po oboch stranách je bohato zdobený kvetinkami, papagájmi a detičkami z rozprávok. Bočné strany majú veľké zdobené okná s reliéfom zábradlia, kvetiniek a vodovodného kohútika. Deti strávia hrou v detskom domčeku dlhé hodiny. 

Zadná strana má obdĺžnikové okno so zdobením zábradlia, vidly, krhličky a náradia na prácu v záhrade. Domček pre deti PalPlay Happy House je vyrobený z odolných plastov, ktoré vám poslúžia dlhé roky. Je vhodný pre deti od 3 do 6 rokov. Vďaka jeho priestranonsti sa v ňom pohodlne zahrá 2 a viac detí. Tento krásny domček perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Má jednoduchú montáž a demontáž. Je bezpečný vďaka pevnej konštrukcii a odolným materiálom. Rozmery domčeka sú 130*111*115 cm. Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých.

Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský záhradný domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Detský domček do záhrady sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery130x111x115 cm
Celková výška115 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.