Domček Grand Villa PalPlay s kuchynkou

Popis produktu

PalPlay Grand Villa je priestranný detský domček. Ponúka veľa možností na zábavu pre deti. Domček pre deti pozostáva z 3 častí - stredná časť, predsieň, vedľajšia izba, v ktorej je detská kuchynka s kuchynským pultom. Druhá izba slúži pre malého kutila ako pracovňa s pracovným pultom na náradie. V detskej kuchynke sa deti hrajú na domácnosť, pripravujú jedlá, pričom v druhej izbe s pracovným pultom sa veselo majstruje. Je to veľmi obľúbený domček, v ktorom sa vyhrá naraz aj viac detí. Poskytuje veľký priestor a deti sa v ňom cítia pohodlne. Domček je priestranný a vzdušný, ani v najväčších horúčavách poskytuje deťom príjemný chládok. Rozmery domčeka sú 213*130*126 cm.

Otvárateľné okenice detského domčeka a záhradné vchodové dvere sú plne funkčné. Celý domček žiari vo veselých farbách. Vhodný deti od 3 rokov. Domček pre deti je prevedený v krásnych pastelových farbách zelenej, modrej, fialovej a hnedej farby. Plast, z ktorého je detský domček vyrobený je veľmi pevný a odolný. Farby sú trvácne a ani po dlhšom čase nevyblednú. Detský domček PalPlay Grand Villa je vhodný pre chlapčeka i dievčatko, svoju zábavu si v ňom nájde každé dieťa. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery213x130x126 cm
Celková výška126 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.