Výrobca: PalPlay Kategória: Domčeky pre deti Kód: MP3000666
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

PalPlay Grand Villa je priestranný detský domček. Ponúka veľa možností na zábavu pre deti. Domček pre deti pozostáva z 3 častí - stredná časť, predsieň, vedľajšia izba, v ktorej je detská kuchynka s kuchynským pultom. Druhá izba slúži pre malého kutila ako pracovňa s pracovným pultom na náradie. V detskej kuchynke sa deti hrajú na domácnosť, pripravujú jedlá, pričom v druhej izbe s pracovným pultom sa veselo majstruje. Je to veľmi obľúbený domček, v ktorom sa vyhrá naraz aj viac detí. Poskytuje veľký priestor a deti sa v ňom cítia pohodlne. Domček je priestranný a vzdušný, ani v najväčších horúčavách poskytuje deťom príjemný chládok. Rozmery domčeka sú 213*130*126 cm.

Otvárateľné okenice detského domčeka a záhradné vchodové dvere sú plne funkčné. Celý domček žiari vo veselých farbách. Vhodný deti od 3 rokov. Domček pre deti je prevedený v krásnych pastelových farbách zelenej, modrej, fialovej a hnedej farby. Plast, z ktorého je detský domček vyrobený je veľmi pevný a odolný. Farby sú trvácne a ani po dlhšom čase nevyblednú. Detský domček PalPlay Grand Villa je vhodný pre chlapčeka i dievčatko, svoju zábavu si v ňom nájde každé dieťa. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Technické parametre
VekOd 3 rokov
Rozmery213x130x126 cm
Celková výška126 cm
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...