Domček Galilee Village House Starplast zeleno-béžový od 24 mes

Popis produktu

Starplast detský domček je prevedený v kombinácií zelenej, béžovej a červenej farby. Obe bočné strany detského domčeka majú okrúhle okná a sú zdobené reliéfom plotu, stromu a mačičky s kvetinkami. Zadná strana detského domčeka má dve vysoké okná, ktoré sú členené na menšie okná a pod jedným z nich je praktický kvetináč. Do kvetináča si dieťa môže zasadiť kvetinky, starať sa o nich a pozorovať ako rastú. Vďaka množstvu okien je celý detský domček svetlý, a prúdi v ňom čerstvý vzduch aj cez horúce letné dni, keď deti uvítajú chladný tieň v domčeku kedy sa v ňom hrajú. 

Domček pre deti je vhodný na hranie pre jedno ale aj viac detí. Veková vhodnosť je pre deti od 2 rokov. Domček pre deti Starplast je vyrobený v krásnych sviežich farbách, ktoré na dieťa pôsobia pozitívne. Je vhodný pre malé dievčatká i chlapčekov. Je vyrobený z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré odolávajú vplyvom počasia dlhý čas, a farby zostávajú tak isto krásne. Domček do záhrady má polovičné dvere červenej farby. Je to krásny detský domček, s ktorým sa vaše ratolesti vyhrajú na dvore, či záhrade dlhé hodiny a stanú sa súčasťou ich detstva. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých.

Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery140*108*115.5 cm
Celková výška115,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.