Výrobca: Starplast Kategória: Domčeky pre deti Kód: SP04561-1
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Detský domček Galilee Village House od výrobcu hračiek Starplast má obdĺžnikový pôdorys. Jeho rozmery sú 140*108*115,5 cm. Výška detského domčeka je 115,5 cm. Má zaujímavé asymetrické riešenie. Priečelie detského domčeka hneď pod šikmou strechou je zdobené hodinami. Pod nimi sa nachádzajú mriežkované dvere s poštovou schránkou a obrázkom listu. Vedľa je veľké okno s otvárateľnými okenicami a obdĺžnikovým kvetináčom na pestovanie kvetiniek. Krásna ružová farba detského domčeka v kombinácii s bielou farbou je vhodná pre malé princezné. Domček má polovičné vchodové dvere. 

Ak zasadíte do kvetináča domčeka pre deti semienka kvetov, dieťa bude pozorovať rast kvetín. Obe bočné strany detského domčeka majú okrúhle okná a sú zdobené reliéfom plota, stromu a figúrkami s kvetinkami. Zadná strana domčeka pre deti má dve vysoké okná, ktoré sú členené na menšie okná a pod jedným z nich je kvetináč. Vďaka množstvu okien je celý domček plný svetla a prúdi v ňom čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní. Domček pre deti je pre jedno ale aj viac detí od 2 rokov. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých.

Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný najmä pre dievčatká od 2 rokov. Dievčenský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
Rozmery140*108*115.5 cm
Celková výška115.5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...