Domček Farm House Starplast ružový od 24 mes

Popis produktu

Starplast detský domček Farm House je krásny domček pre deti v odtieňoch svetlej a sýtej ružovej farby. Je vhodný hlavne pre malé dievčatká od 2 rokov. Po bokoch domčeka pre deti sú okná s okenicami. Domček pre deti je vzdušný a priestranný. Počas horúcich dní robí prijemný chládok a tieň, zároveň má dostatok veľkých okien, aby cez neho prefukoval svieži vánok. Domček pre deti je skvelým spoločníkom vašich detí počas ich celého detstva, v ktorom strávia dlhé hodiny hrou. Priestrannosť domčeka umožňuje hru pre dve a viac detí. 

Deti sa v dievčenskom domčeku cítia príjemne, hrajú sa v tieni na zemi. Môžeme im tam prípadne dať malý stolík kde si môžu kresliť, obedovať, alebo sa hrať s detským domčekom na návštevy. Zadné okno má otvárateľné okenice, a celý detský domček môžeme veselo vyzdobiť nálepkami. Výška domčeka pre deti je 128 cm a jeho pôdorys má rozmery 118*106 cm. Bezpečnosť detského domčeka zaručuje silný a odolný plastový materiál. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery118*106*128 cm
Celková výška128 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.