Domček Farm House PalPlay s motýľom modro-zelený

Popis produktu

PalPlay je krásny detský záhradný domček Farm House, ktorý je vhodný pre deti od 3 rokov. Je vyrobený z kvalitného plastu, s odolnými vlastnosťami. Je vhodný na pekné a zábavné chvíle strávené na záhrade či na dvore. Domček pre deti je prevedený v krásnych sviežich farbách zelenej, žltej, modrej a oranžovej farby. Domček má krásne prevedenie s veselým motívom prírody a farebných motýľov, kvetiniek. Detský domček má z každej strany okno, a preto je v ňom stále svieži vzduch a množstvo svetla, čo pôsobí pozitívne. Predné chodové dvere majú klenbový tvar

Počas horúcich letných dní domček chráni deti pre nebezpečným slnkom. Okienka domčeka sú s okenicami. Domček pre deti má krásne detaily kvetiniek na stranách domčeka. Je to veľmi stabilný a bezpečný detský domček, Vďaka svojmu farebnému prevedeniu v pestrých odtieňoch perfektne zapadne do vašej záhrady, či na dvor. Výhodou detského domčeka je jeho jednoduchá montáž a demontáž. Domček pre deti je vhodný pre dievčatká i chlapčekov a pohodlne sa v ňom zahrá i viacero detí. Domček je skvelým spoločníkom pre deti od 3 do 6 rokov. Rozmery detského domčeka Farm House sú 130*111*115 cm. Pohodlne sa v ňom zahrá 2 a viac detí. Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých.

Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery130x109x115 cm
Celková výška115 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.