Domček Fairy House Starplast červeno-zelený od 24 mes

Popis produktu

Starplast detský domček New Fairy House svojím výzorom pripomína perníkovú chalúpku. Domček pre deti má krásne farebné prevedenie v červeno-žlto-zelených farbách. Vďaka kvalitným a odolným plastom je stavba domčeka veľmi bezpečná. Farby sú trvácne a nevyblednú. Domček pre deti je so šikmou strechou, v ktorej je zabudované strešné okno, vďaka čomu je celý domček krásne presvetlený.

Dvierka majú poštovú schránku na listy, a zadné okno má otvárateľné okenice. Domček pre deti má mnoho okien z každej strany, a polovičné dvere, ktoré zabezpečujú dostatok čerstvého vzduchu aj cez teplé letné dni a dostatok chládku na hranie pred horúcim slnkom. Celková výška domčeka je 122 cm a jeho pôdorys má rozmery 123,5*102,5 cm. Vhodný pre deti od 2 rokov. Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto, pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery124*103*122 cm
Celková výška122 cm
Rozmery balenia123*104*19 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.