Domček Fairy House Starplast ružový od 24 mes

Popis produktu

Starplast detský domček New Fairy House je krásny ružovo-krémový detský domček.  Svojím výzorom pripomína perníkovú chalúpku. Domček pre deti je prevedený v pekných odtieňoch ružovej farby. Detský domček má  šikmú strechu, v ktorej je zabudované strešné okno, vďaka ktorému je celý domček krásne presvetlený. Tento rozkošný detský domček od výrobcu Starplast New Fairy House je rozprávkovým domčekom, vhodný hlavne pre malé dievčatká.

Dvierka domčeka majú poštovú schránku na listy a zadné okno s otvárateľnými okenicami. Má veľa okien z každej strany a polovičné dvere zabezpečujú dostatok čerstvého vzduchu.  Počas teplých letných dní poskytuje dostatok chládku na hranie pred horúcim slnkom. Celková výška domčeka je 122 cm a pôdorys má 123,5*102,5 cm. Domček je vhodný pre deti od 2 rokov. Je to skvelý darček pre deti, ktorý ich bude sprevádzať celým detstvom. Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Dievčenský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery124*103*122 cm
Celková výška122 cm
Rozmery balenia123*104*19 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.