Domček Fairies Dream House PalPlay červeno-žltý od 24 mes

Popis produktu

PalPlay detský domček Fairies Dream House má nádherné svieže červeno-modro-žlté farebné prevedenie. Domček pre deti je vyrobený z kvalitného a pevného plastu, ktorý vydrží dlhé roky v pôvodnom stave. Po bokoch zdobený obrázkami z rozprávky slimáčika a kvetiniek. Šikmá strecha má strešné okno s vetrákmi a priesvitným oknom, ktorý prepúšťa do domčeka pre deti slnečné lúče a svetlo. Priečelie detského domčeka je zdobené tehlovým vzorom. V strede sú veľké oblé dvere s oknom, otvorom na kľúč a poštovou schránkou. Domček pred deti je pohodlný a priestranný, čo zabezpečuje deťom komfortnú hru. Bezpečnosť domčeka je zaručená vďaka odolným a pevným stenám. 

Zadnú stranu domčeka pre deti zdobí veľké dvojkrídlové okno s motýlikmi, s vlnitým okrajom a štyrmi okrúhlymi výrezmi, cez ktoré deti otvárajú a zatvárajú okná. Dvere aj okná sa pohybujú na bezpečných širokých pántoch. Po obidvoch bokoch detského domčeka je veľké okrúhle okno, ktoré zaručuje dostatok vzduchu a svetla vo vnútornom priestore. Domček pre deti PalPlay Fairies Dream House sa dá ľahko poskladať a opäť rozobrať a uložiť na zimu. Vhodný pre deti od 2 rokov. Rozmery detského domčeka sú 95*90*110 cm. V domčeku sa pohodlne zahrá aj viac detí. Je to krásny doplnok na vašu záhradu alebo na dvor. Domček pre deti sa stane súčasťou detstva vašich ratolestí a hrou v ňom strávia dlhé hodiny.

Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček Marianplast bude mať úspech nielen u vašich detí, ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný PalPlay je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery95*90*110 cm
Celková výška110 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.