Dáždnik Tiger Janod štvorcový

Popis produktu

Detský štvorcový dáždnik Tiger je krásny dáždnik vhodný pre deti od 3 do 8 rokov. Dáždnik pre deti má rozmery 72*72*73 cm, je teda ideálny pre každé malé dieťa. Je ľahký, takže deti nebudú mať problém udržať ho. Dáždnik má pekný rozprávkový motív tigra, ktorý má uši vytŕčajúce z dáždnika. Táto pomôcka do dažďa má zaujímavý štvorcový tvar, vďaka čomu dieťatko vynikne aj v ponurom daždivom počasí. Je to nadčasový doplnok do škaredého počasia, ktorý sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobený z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Vďaka jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a pestrým farbám sa dáždnik s motívom tigra zapáči všetkým deťom a nebudú vďaka nemu smutné a nešťastné z daždivého počasia. Janod je výrobca jedinečných a kvalitných hračiek a doplnkov s francúzskym dizajnom, ktoré sú nielen zábavné, ale aj rozvíjajú inteligenciu detí. Jeho história siaha do roku 1970.

Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • detský dáždnik s veselým motívom
  • zaujímavý štvorcový tvar
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • rozmery 72*72*73 cm
  • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery72*72*73 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.