Dáždnik T-Rex Dino Janod štvorcový

Popis produktu

Detský štvorcový dáždnik T-Rex Dino je krásny dáždnik vhodný pre deti od 3 do 8 rokov. Dáždnik pre deti má rozmery 72*72*73 cm, je teda ideálny pre každé malé dieťa. Je ľahký, takže deti nebudú mať problém udržať ho. Dáždnik má pekný rozprávkový motív dinosaura. Táto pomôcka do dažďa má zaujímavý štvorcový tvar, vďaka čomu dieťatko vynikne aj v ponurom daždivom počasí. Je to nadčasový doplnok do škaredého počasia, ktorý sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobený z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Vďaka jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a pestrým farbám sa dáždnik s motívom dinosaura zapáči všetkým deťom a nebudú vďaka nemu smutné a nešťastné z daždivého počasia. Janod je výrobca jedinečných a kvalitných hračiek a doplnkov s francúzskym dizajnom, ktoré sú nielen zábavné, ale aj rozvíjajú inteligenciu detí. Jeho história siaha do roku 1970.

Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • detský dáždnik s veselým motívom
  • zaujímavý štvorcový tvar
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • rozmery 72*72*73 cm
  • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery72*72*73 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.