Cukrársky set Dohány na pečenie

Popis produktu

Cukrársky set na pečenie je splneným snom všetkých malých dievčat, ktoré rady pomáhajú mamičke v kuchyni pri pečení a chcú mať svoju vlastnú sadu na pečenie sladkých dobrôt. Doplnky, ktoré tvoria set na pečenie pre deti, sú vyrobené z kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a sú príjemné na dotyk. Zároveň sada pre deti dodržuje európske kritériá týkajúce sa bezpečnosti a kvality hračiek pre vaše detičky. 

Spoločnosť Dohány je kvalitný európsky výrobca hračiek pre vaše detičky Rozmery detskej sady na pečenie sú 20*17*10 cm. Detská súprava na pečenie sladkých dobrôt pre deti je tvorená 12 doplnkami, ktoré potešia každú malú gazdinku a cukrárku. V detskej súprave na pečenie sladkostí sa nachádzajú 4 farebné formičky na vykrajovanie cesta, žltý valček na cesto aj doštičkou, ručný šľahač, veľká červená miska a 2 žlté poháriky s podšálkou.

Detská súprava na pečenie je krásnym doplnkom aj do každej detskej kuchynky. Súprava na pečenie sladkostí je určená pre všetky malé milovníčky sladkých dobrôt od 2 rokov. Detské doplnky a pomôcky na pečenie sú ladené v rôznych farebných odtieňoch a celý set pre deti pôsobí veselo. Detský cukrársky set má moderný dizajn a je prevedený v červenej a žltej farbe. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodMaďarsko
Rozmery20x17x10 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.