Čln s pádlom BIG 117 cm pre deti od 4 do 8 rokov, červený

Popis produktu

BIG červený čln s obojstranným pádlom od nemeckého výrobcu hračiek je upravený pre dievčatá a chlapcov vo veku 4-8 rokov. Pre malých kapitánov prináša značka BIG skvelý veslový čln v žiarivej červenej farbe, protišmykovú sedačku a dvojčepeľové pádlo. Pádlo sa dá v prípade potreby rozdeliť na dve samostatné pádla. Čln pre deti je dlhý 117 cm a svojimi rozmermi 117*61*26 cm, je určený pre deti až do 8 rokov. Nosnosť člna s obojstranným veslom je 35 kg. Pre zvýšené pohodlie pri preprave má kanoe štyri úchyty, takže manipulácia s ním je nenáročná. Svojou hmotnosťou 5,8 kg ide o ľahký čln, ktorý dieťa bez problémov samo premiestni. Vďaka nemeckej kvalite a peknému prevedeniu neodolá tomuto člnu žiadne dieťa.

Táto hračka do vody pomáha deťom budovať a rozvíjať svaly chrbta a rúk. Menšie detičky sa môžu neohrozene člnkovať vo väčšom bazéne. Väčšie deti zvládnu bezpečnú plavbu aj na mori. Robustné kanoe je vyrobené z vysokoodolného polyetylénu, odoláva slanej vode aj iným poveternostným vplyvom. Vďaka nízkemu ťažisku je plavilo zabezpečené proti prevráteniu.Hračka má žiarivú červenú farbu, vďaka ktorej je dobre viditeľná.  Detský červený čln s pádlom BIG je chránený ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Nemecké výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG si je istá kvalitou svojich výrobkov, a preto poskytuje nadštandardnú záruku tri roky.

Čln s veslom BIG je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné a recyklovateľné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti           

  • detský čln s dvojčepeľovým pádlom
  • červené farebné prevedenie
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • rozmery 117*61*26 cm
  • vhodné pre dievčatá a chlapcov od 4 do 8 rokov
  • hmotnosť 5,8 kg
  • chránený ÚV stabilizátormi
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • vyrobený v Nemecku
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodNemecko
Rozmery117*61*26 cm
Celková výška26 cm
Rozmery balenia118*62,5*27,5 cm
Celková dĺžka117 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,8 kg
Nosnosť35 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.