Čajový set Cheef Cook Écoiffier bodkovaný so 14 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detský čajový set Cheef Cook je krásna a roztomilá súprava s riadikmi, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská čajová sada poteší každé malé dievčatko, ktoré chce pripraviť pre svoje najlepšie kamarátky príjemné popoludňajšie posedenie pri čajíku vo svojej detskej izbičke alebo v záhradke. Čajová súprava pre deti je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové a príjemné na dotyk. Použité kvalitné materiály dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek a aj certifikáty kvality. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti.

S detským čajovým setom si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať a servírovať pre hostí chutný čaj. Rozmery detskej čajovej súpravy Cheef Cook sú 19,5*19,5*9 cm. Detský čajový set je vhodný pre všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné hostiteľky. Detský čajový set Cheef Cook je prevedený v zeleno-červenej farbe a doplnený o biele bodky, vďaka ktorým pôsobí veľmi veselo a sviežo. Čajová súprava obsahuje dokopy 14 doplnkov s riadikmi a koláčikmi, s ktorými si vaša malá princezná môže vykúzliť dokonalé čajové posedenie.

V čajovej súprave pre deti sa nachádzajú 2 krásne bodkované šáločky s uškommoderný a veľký červený čajník, malá zelená cukornička s ružovým vrchnáčikom a 2 čajové lyžičky v striebornej farbe. K detskému čajovému setu patria aj 5 chutných zákuskov a koláčikov, ktoré pri príjemnom posedení nesmú k čaju chýbať. Všetky riadiky sú uložené na štvorcovej zelenej tácke s dvoma uškami po stranách a bodkami v strede, takže vaša malá hostiteľka môže pohodlne a jednoducho servírovať svojim hosťom občerstvenie. Všetky doplnky sú krásne farebne zladené a vytvárajú tak harmonický čajový set pre deti. Čajová súprava je ideálny doplnok k detskej kuchynke alebo k servírovaciemu vozíku. 

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery19,5*19,5*9 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,22 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.