Drevený Betlehem Svätá noc Janod s 15 drevenými figúrkami v darčekovom balení

Popis produktu

Detský drevený Betlehem Svätá noc od francúzskej spoločnosti Janod je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Drevená hračka zobrazuje Svätú rodinu v Betleheme a vášmu dieťaťu od 3 rokov poskytne nielen veľa herných podnetov, ale zároveň sa dieťa pri hre mnohému naučí. V tejto krásnej sade nájdete stodolu, v ktorej sa narodil Ježiško a 15 rôznych drevených figúrok. Mária, Jozef, traja králi a množstvo zvieratiek prenesie dieťa do obdobia Vianoc. Drevené hračky rozvíjajú fantáziu a manuálne zručnosti detí. Detský drevený Betlehem je dodávaný v darčekovom balení a počas vianočných sviatkov poslúži aj ako krásna dekorácia.

Povrchová úprava hračiek a doplnkov Janod je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové. Drevená hračka je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Drevo je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Francúzska spoločnosť Janod je vývojárom prvotriednych hračiek a doplnkov z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou s budú hrať aj ďalšie generácie. Za kvalitou Janod stoja aj medzinárodné ocenenia ako PAL Awards za hračky podporujúce rozvoj reči či zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú deti, rodičia a pedagógovia.

Vlastnosti

  • kvalitne opracovaný drevený materiál
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
  • rozmery: 24*17 cm
  • pre deti od 36 mesiacov
  • krásna vianočná dekorácia
  • čistenie vlhkou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • nadčasový francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery24*17 cm
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.