Batoh s náradím Autá 3 Smoby a skladacím autíčkom McQueen

Popis produktu

Smoby detský batoh s náradím a skladacím autíčkom prichádza v motíve a s licenciou obľúbenej detskej rozprávky Autá - Cars, V batohu na chlapcov čaká detské náradie a autíčko McQueen, ktoré si môžu opakovane poskladať. Praktický batoh s autíčkom a náradím je vhodný pre chlapcov od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami a náradím a túžia po vlastnej pracovnej dielničke. S touto hračkárskou sadou bude z dieťaťa malých automechanik, ktorý si poskladá svoje vlastné autíčko. Súprava s náradím Smoby je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné a dlho vydržia. Hračky sú zároveň vyrobenéso zreteľom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené a malý automechanik sa tak môže bez obáv hrať.

Batoh je prevedený v krásnej červenej a čiernej farbe, ktorá je typická pre rozprávku Autá 3. Súčasťou batohu sú skrutkovače potrebné na zostavenie autíčka a samotné slávne autíčko McQueen. Náradie je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a príjemný na dotyk. Vytvarované je tak, aby ho malé dieťa vedelo s istotou a správne uchopiť a hrať sa s ním. S celou hračkárskou sadou, ale aj s poskladaným autíčkom si chlapci užijú kopec zábavy. Vďaka praktickému batohu budú mať chlapci svoje súčiastky vždy so sebou a autíčko si tak môžu poskladať kdekoľvek. Všetky potrebné nástroje budú mať bezpečne na jednom miesteDetský batoh s náradím a autíčkom s motívom rozprávky Autá 3 je ideálnym doplnkom k detskej autodielni od francúzskej spoločnosti Smoby. Rozmery batoha sú 20*8*28 cm.

S dizajnovo krásne vypracovanou hračkou Smoby si deti užijú kopec zábavy. Získajú tiež základné pracovné návyky, zlepšia si jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Dieťa sa vďaka tejto hračkárskej sade naučí rozoznávať pracovné nástroje a ich konkrétne využitie. Tieto poznatky sú v neskoršom veku veľmi dôležité. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť všetkých hračiek, ktoré sú vyrobené podľa noriem a európskeho štandardu. Výrobca Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie. Materiály použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Farby na hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť.

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery20*8*28 cm
Celková výška28 cm
Hmotnosť0,35 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.