Basketbalový kôš Mondo s nastaviteľným kovovým stojanom výška 165-205 cm od 5 rokov

Popis produktu

Mondo basketbalový kôš s nastaviteľným kovovým stojanom pre dievčatá a chlapcov od 5 rokov je mimoriadne kvalitný detský kôš na basketbal od talianskeho výrobcu  V súprave sa nachádza basketbalový kôš s praktickým, výškovo nastaviteľným, tyčovým stojanom. Stojan je vyrobený z kovu a vydrží tak aj veľmi hrubé zaobchádzanie a zároveň má veľkú stabilitu. Výšku basketbalového koša si nastavíte veľmi jednoduchým spôsobom v rozpätí 165-205 cm.

Basketbalový kôš sa dá postaviť kdekoľvek, kde je rovná plocha a aspoň trochu miesta. Či už na tráve alebo na betóne, zábava s týmto košom je zaručená. Basketbal je určený pre všetky deti, ktoré zdravo žijú, majú aspoň trochu športového ducha a radi trávia svoj čas aktívne, na čerstvom vzduchu. Ku hre sa môžu pripojiť aj rodičia. Basketbalovému košu s výškovo nastaviteľným stojanom sa potešia malí i veľkí basketbalisti.

Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov z kovu, peny, gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské basketbalové koše. Mondo pri výrobe dodržiava všetky prísne bezpečnostné kritériá stanovené Európskou úniou. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Celková výška165/205 cm
Rozmery balenia57*16*78 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Priemer46 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.