Basketbalový kôš Mondo s nastaviteľným kovovým stojanom výška 210-260 cm od 5 rokov

Popis produktu

Mondo detský kôš na basketbal od talianskeho výrobcu pre chlapcov od 5 rokov je kvalitný výrobok s krásnym dizajnom. V súprave sa nachádza basketbalový kôš s praktickým, výškovo nastaviteľným tyčovým stojanom. Stojan je vyrobený z kovu a vydrží aj veľmi hrubé zaobchádzanie a zároveň má veľkú stabilitu. Kôš sa dá veľmi jednoduchým spôsobom nastaviť do výšky 210-260 cm.

Basketbalový kôš sa dá postaviť kdekoľvek, kde je rovná plocha a aspoň trochu miesta. Či už na tráve alebo na betóne, zábava s týmto košom je zaručená. Basketbal je určený pre všetky deti, ktoré zdravo žijú, majú aspoň trochu športového ducha a radi trávia svoj čas aktívne, na čerstvom vzduchu. Ku hre sa môžu pripojiť aj rodičia. Basketbalový kôš urobí radosť všetkým malým i veľkým milovníkom tejto zaujímavej loptovej hry.

Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov z kovu, peny, gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské basketbalové koše.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmery46 cm priemer
Celková výška210/260 cm
Rozmery balenia98,5*19*73 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.