Umývadlo BIG so zrkadlom a kefkou od 18 mesiacov

Popis produktu

Deti hravo naučíte umývať si zúbky a tváričku s ich vlastným umývadlom BIG. Červené detské umývadlo sa dá pripojiť na okraj štandardnej vane bez skrutkovania, len pomocou systému dvoch upínacích svoriek. Umývadlo pre deti má sklápacie zrkadlo, pohárik a zubnú kefku, celé je dekorované krásnymi nálepkami s motívom autíčka. Detské umývadlo je vhodné pre deti od jedného roka a využijú ho dievčatká aj chlapci. Vďaka hlbokému klenutiu sa do umývadla vojde dostatok vody a jednoduchý výpust uprostred umývadla umožňuje jeho praktické čistenie.

Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské umývadlo BIG má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia. Vďaka vysokoodolnému a stabilnému plastu vydrží umývadlo aj nešetrné zaobchádzanie. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Červené umývadlo s motívom autíčka je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery40*39*16 cm
Rozmery balenia41*28*43 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.