Skladacie autíčko Mini Bobby BIG dĺžka 7 cm viac druhov od 12 mes

Popis produktu

Skladacie autíčka Mini Bobby z dielne nemeckej značky BIG sú vernou kópiou detského odrážadla BIG Bobby Car. Malé pretekárske autíčka s krásnymi detailmi sú vyhotovené v niekoľkých farbách s precíznymi doplnkami. Skladacie autíčko Mini Bobby má oddeliteľné diely, ktoré do seba zapadajú prostredníctvom princípu kociek lega. Dieťatko môže ponechať podvozok jedného autíčka a pripnúť kapotu iného. Autíčko je vhodné pre všetky deti od jedného roka. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie.

Nemusíte sa obávať, keď si dieťa vloží autíčko do pusy – vďaka kvalitným materiálom sa neuvoľnia žiadne škodliviny. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Farebné detské autíčka Mini Bobby má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Malé skladacie autíčka BIG chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Značka BIG si je istá kvalitou svojich výrobkov, a preto poskytuje nadštandardnú záruku tri roky.

Farebné skladacie autíčka BIG sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné a recyklovateľné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Cena je uvedená za jedno autíčko. Do poznámky k objednávke nezabudnite uviesť, o ktoré autíčko máte záujem - červené, čierne, ružové alebo strieborné.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery7*8*7 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,1 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.