Schodíky autíčko BIG červené od 18 mesiacov

Popis produktu

Detské schodíky BIG sa vyznačujú dokonalou stabilitou, bezpečným protišmykovým povrchom a jednoduchou údržbou. Schodíky pre deti BIG pomôžu deťom dostať sa k umývadlu alebo na toaletu. Červené detské schodíky sú dekorované krásnymi nálepkami s motívom autíčka. Schodíky pre deti sú vhodné pre deti od 18 mesiacov a využijú ich dievčatká aj chlapci. Celkový výška schodíkov je 21cm a vďaka praktickému úchytu môžu deti stupienok jednoducho prenášať. Silikónové nohy schodíkov zaisťujú, aby sa schodíky nepohli z miesta a protišmyková nášľapná plocha dodáva deťom pocit bezpečia.

Schodíky majú vysokú nosnosť – až 50 kg, a to vďaka odolnému a stabilnému plastu, takže stupienok s dvoma schodíkmi vydrží aj nešetrné zaobchádzanie.  Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské schodíky BIG majú všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Červené schodíky s motívom autíčka sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery39*37*21 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,6 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.