Sánky Bobby Bob Wild Spidder BIG s kovovou sklznicou a tlmičom čierne od 4 rokov

Popis produktu

Detské sánky Bobby Bob Wild Spider BIG od nemeckého výrobcu sú nádherná zimná hračka vhodná pre deti od 4 do 10 rokov. Sánky pre deti majú štýlovú čiernu farbu so zelenými prúžkami, ktoré vyniknú na každom zasneženom kopci. Najnovší ergonomický dizajn zaručuje maximálnu zábavu na snehu. Čo robí tento snežný dopravný prostriedok naozaj impozantným, je mnoho zaujímavých funkcií. Tlmiče a kovová sklznica zabezpečia ľahkú a hladkú jazdu, vbudovaná trúbka posilňuje bezpečnosť počas jazdy, riadidlá sú ergonomicky tvarované. Na sánkach sa dá jazdiť klasicky po sediačky, ale aj kľačať, takže snežné dobrodružstvá môžu byť ešte zaujímavejšie a vzrušujúcejšie.  Detské snežné sánky sú vysoko kvalitné, mrazuvzdorné, odolávajú teplotám do -20°C. V prednej časti majú boby lanko, ktoré možno uviazať na nejaký rýchlejší stroj alebo môžete jednoducho svoje ratolesti ťahať do kopca.

Detské sánky sú skvelá hračka na zimu, pri ktorej sa deti v snehu zabavia dlhé hodiny. Ale takéto outdoorové hračky majú aj mnoho ďalších významov. Prostredníctvom detských sánok sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Rýchlou jazdou po kopcoch sa posilňuje aj odvaha detí, pri spoločných zimných radovánkach si deti budujú priateľstvá a kamarátstva, na ktoré môžu spomínať po dlhé roky. Ďalej sa rozvíja aj jemná a hrubá motorika detičiek. Detská zimná hračka je ideálny darček pre všetky deti, ktoré majú rady sneh, zimu a pobyt na čerstvom vzduchu. Robustná konštrukcia umožňuje nosnosť až do 60 kg, vďaka syntetickým materiálom sú sánky pre deti maximálne odolné. Rozmery detskej hračky na zimu sú 93*50*38 cm.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá presne ako v prvý deň. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 4 rokov
PôvodNemecko
Rozmery93*50*38 cm
Rozmery balenia81*32*53 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,6 kg
Nosnosť60 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.