Sánky Bobby Bob BIG s kovovou sklznicou a tlmičom červené od 4 rokov

Popis produktu

BIG detské sánky Bobby Bob od nemeckého výrobcu sú krásna hračka do snehu vhodná pre deti od 4 do 10 rokov. Sánky pre deti majú červenú farbu s bielymi prúžkami, takže vyniknú na každom zasneženom kopci. Najnovší ergonomický dizajn zaručuje maximálnu zábavu na snehu, zaujme každé dieťatko. Čo robí tento snežný dopravný prostriedok naozaj impozantným, je mnoho zaujímavých funkcií. Tlmiče a kovová sklznica zabezpečia ľahkú a hladkú jazdu, vbudovaná trúbka posilňuje bezpečnosť počas jazdy, riadidlá sú ergonomicky tvarované. Na sánkach sa dá jazdiť klasicky po sediačky, ale aj kľačať, takže snežné dobrodružstvá môžu byť ešte zaujímavejšie a vzrušujúcejšie. Detské snežné sánky sú vysoko kvalitné, mrazuvzdorné, odolávajú teplotám do -20°C. BIG Bobby Bob dosiahli v testoch bezpečnosti Bild am Sonntag a Focus vynikajúce výsledky, preto je táto zimná hračka nielen zábavná, ale aj bezpečná.

Detské sánky sú skvelá hračka na zimu, pri ktorej sa deti v snehu zabavia dlhé hodiny. Ale takéto outdoorové hračky majú aj mnoho ďalších významov. Prostredníctvom detských sánok sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Rýchlou jazdou po kopcoch sa posilňuje aj odvaha detí, pri spoločných zimných radovánkach si deti budujú priateľstvá a kamarátstva, na ktoré môžu spomínať po dlhé roky. Ďalej sa rozvíja aj jemná a hrubá motorika detičiek. Detská zimná hračka je ideálny darček pre všetky deti, ktoré majú rady sneh, zimu a pobyt na čerstvom vzduchu. Robustná konštrukcia umožňuje nosnosť až do 60kg, vďaka syntetickým materiálom sú sánky pre deti maximálne odolné. Rozmery detskej hračky na zimu sú 93*50*38cm. V prednej časti majú sánky lano, ktoré sa dá pripevniť na nejaký rýchlejší stroj do snehu alebo pomocou neho môžete svoje deti jednoducho ťahať do kopca.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá presne ako v prvý deň. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 4 rokov
PôvodNemecko
Rozmery93*50*38 cm
Rozmery balenia81*32*53 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,6 kg
Nosnosť60 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné