Puzzle Zvieratká na farme Educa 6-9-12-16 dielov, progresívne

Popis produktu

Puzzle pre deti s motívom Zvieratká na farme od výrobcu Educa potešia všetky deti od 3 rokov. Na obrázkoch sa objavujú zvieratká na farme so svojimi farmármi. Po poskladaní dostanú deti hneď 4 obrázky, na ktorých sa veselí farmári starajú o svoje zvieratká a úrodu. Na správnej farme nesmú chýbať sliepočky, kravičky, ovečky, mačička, koníky, ale aj ovocné stromy, kvietky a včeličky. Pri skladaní týchto puzzle sa deti zároveň učia, čo všetko je potrebné pri práci na farme. Detské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.

Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 16*16 cm. Balenie obsahuje až 4 druhy puzzle - po 6, 9, 12 a 16 dielikov. Vzhľadom na rôzny počet dielikov rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi dlhé roky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu a spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými obrázkami, ktoré deti niečo naučia, ale aj zabavia. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery16*16 cm
Rozmery balenia32*22*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle12+16+20+25
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.