Puzzle Baby & Mother - Učíme sa nájsť bábätkám mamičku Educa 6x2 dieliky 6-obrázkové od 24 mes

Popis produktu

Detské puzzle Educa je krásna skladačka so zaujímavým vzdelávacím motívom. Deti od 12 mesiacov spoznávajú zvieracie mláďatká, ktoré priraďujú k ich mamičkám. V balení je spolu 6x2 dielikov puzzle, z ktorých sa dá poskladať 6 obrázkov so zvieracími rodinami. Deti sa pri skladaní puzzle nielen zabavia, ale aj sa niečo nové naučia.

Puzzle pre najmenšie deti po poskladaní tvoria päť obrázkov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Jednotlivé dieliky puzzle majú väčšie rozmery, aby s nimi menšie deti mohli ľahšie manipulovať. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky.

Detská hra s puzzle rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí. Deti sa učia koncentrovať, rozvíja sa ich jemná motorika, logické myslenie a zmysel pre detail. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 mesiacov. Veľkosť obrázku je 31,5*21,5*4,5 cm. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery32*22*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle12
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.