Puzzle pre najmenších My Vehicles Progressive Educa autíčka so zvieratkami 5-6-7-8 dielov od 24 mes

Popis produktu

Puzzle pre najmenších s motívom My Vehicles sú výborným darčekom pre všetky šikovné a zvedavé deti už od 2 rokov. Tieto krásne puzzle sú progresívne a detičky si vďaka nim zlepšujú svoje skladacie schopnosti. Balenie obsahuje 4 obrázky so zvieratkami v rôznych dopravných prostriedkoch. Každý obrázok má iný počet dielikov. Skladanie puzzle sa začína najjednoduchším obrázkom s 5 dielikmi, potom deti pokročia na puzzle so 6 dielikmi a nasledujú ešte 7 a 8-dielne puzzle. Obrázky animovaných zvieratiek netrpezlivo čakajú, kým si ich deti poskladajú. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.

Veľkosť každého obrázku po poskladaní je 24*16 cm. Balenie obsahuje až 4 druhy puzzle po 5, 6, 7 a 8 dielikov. Čím viac dielikov treba poskladať, tým sú menšie. Vzhľadom na rôzny počet dielikov rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi dlhé roky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu a spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými obrázkami v krásnych farbách. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať v detskej kolekcii. Spoločnosť Educa sa zameriava na výrobu kvalitných puzzle, no vyrába aj spoločenské hry pre deti rôzneho veku, ktoré vám takisto nesmú chýbať v zbierke.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery24*16 cm
Rozmery balenia32*22*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle26
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.