Puzzle Violetta Zlatá edícia Educa 300 dielov od 8 rokov

Popis produktu

Educa puzzle Violetta Zlatá edícia je krásna skladačka od renomovaného španielskeho výrobcu. Balenie puzzle obsahuje 300 dielikov s rozprávkovým motívom Violetta. Puzzle Violetta sú vhodné od 8 do 99 rokov. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný a odolný. Puzzle po poskladaní tvorí pekný celistvý obrázok seriálového dievčaťa Violetta. Veľkosť obrázka po poskladaní je 40*28 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi zábavná a veľmi jednoduchá. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice.

Skladanie puzzle je veľmi obľúbená zábava pre celú rodinu. Vhodným spôsobom rozvíja detskú logiku, predstavivosť a manuálnu zručnosť. V deťoch sa rozvíja zmysel pre detail, trénujú si koncentráciu a trpezlivosť. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zlepiť lepidlom, dať do rámika a vytvoria tak štýlový obraz. Výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý vyniká vo výrobe rôznorodých puzzle a náučných hier pre všetky vekové kategórie.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 8 rokov
PôvodSpain
Rozmery40*28 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Dieliky puzzle300
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné