Puzzle Víla Mila Janod v kufríku 6-9-12-16 dielov od 3 - 6 rokov

Popis produktu

Janod kartónové puzzle Víla Mila v kufríku je pekná hračka vhodná pre deti od 3 do 6 rokov. Obsahuje 4 rôzne puzzle s rôznym počtom dielikov, z ktorých možno poskladať pestrofarebné obrázky s krásnymi vílami. Detičky si môžu poskladať 6, 9, 12 alebo 16 dielne puzzle. Puzzle má motív čarovných víl, deti si môžu vymýšľať vlastné rozprávkové príbehy. Vzhľadom na rôzny počet dielikov rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi niekoľko rokov. Deti sa pomocou tohto zaujímavého puzzle učia rozpoznávať farby, tvary, objekty, rozvíja sa motorika rúk, deti sa učia vnímať vzťah medzi časťami a celkom.

Dievčenské puzzle je veľmi pekná nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, ďalej rozvíjajú logické myslenie a pamäť, deti spoznávajú a objavujú nové predmety.

Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas. Puzzle pre deti prichádza v praktickom a veľmi štýlovom kufríku, ktoré dieťatko využije aj na iné hračky. Francúzska spoločnosť Janod je výrobca jedinečných a kvalitných detských hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom.

Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • detské puzzle s rôznym počtom dielikov
  • 6-9-12-16 dielov
  • rozmery  jedného poskladaného puzzle 20*20 cm
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 6 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia, poznávanie tvarov a farieb
  • vďaka rôznemu počtu dielikov rastú spolu s dieťaťom
  • v praktickom a štýlovom kufríku
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery20*20 cm
Dieliky puzzle43
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné