Puzzle Giant Včielka Maja Educa 240 dielov od 8 rokov

Popis produktu

Giant detské puzzle s motívom rozprávky Včielka Maja. Motív týchto puzzle pre deti je obľúbená kreslená rozprávka Včielka Maja. Maja je malá nezbedná a zvedavá včielka, ktorá sa neraz pri svojich dobrodružstvách dostane do problémov, no keďže má veľa dobrých kamarátov, vždy jej niekto pomôže. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Detské puzzle sú vhodné pre deti od 8 rokov.

Veľkosť obrázku po poskladaní je 136*48 cm. Balenie puzzle obsahuje 240 dielikov. Detské puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Giant puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery136*48 cm
Rozmery balenia37,3*27*2*8,5 cm
Dieliky puzzle240
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.