Puzzle Učiteľka Lisa Janod v kufríku 6-9-12-16 dielov od 3 - 6 rokov

Popis produktu

Janod kartónové puzzle Učiteľka Lisa v kufríku je pekná hračka vhodná pre dievčatá od 3 do 6 rokov. Obsahuje 4 rôzne puzzle s rôznym počtom dielikov, z ktorých možno poskladať pestrofarebné obrázky, je to skvelá hračka pre malé učiteľky. Malé dievčatká si môžu poskladať 6, 9, 12 alebo 16 dielne puzzle. Puzzle má motív dievčatka Lisa, ktoré sa hrá na pani učiteľku, deti si môžu vymýšľať vlastné rozprávkové príbehy. Vzhľadom na rôzny počet dielikov rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi niekoľko rokov.

Deti sa pomocou tohto zaujímavého puzzle učia rozpoznávať farby, tvary, objekty, rozvíja sa motorika rúk, deti sa učia vnímať vzťah medzi časťami a celkom. Detské dievčenské puzzle je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, ďalej rozvíjajú logické myslenie a pamäť, deti spoznávajú a objavujú nové predmety.

Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas. Puzzle pre dievčatá prichádza v praktickom a veľmi štýlovom kufríku, ktoré dieťatko využije aj na iné hračky. Francúzska spoločnosť Janod je výrobca jedinečných a kvalitných detských hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom.

Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • detské puzzle s rôznym počtom dielikov
  • 6-9-12-16 dielov
  • rozmery  jedného poskladaného puzzle 20*20 cm
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 6 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia, poznávanie tvarov a farieb
  • vďaka rôznemu počtu dielikov rastú spolu s dieťaťom
  • v praktickom a štýlovom kufríku
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20*20 cm
Dieliky puzzle43
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.