Puzzle Giant Toy Story Educa 400 dielov od 8 rokov

Popis produktu

Giant puzzle pre deti s motívom Príbeh hračiek. Motív týchto puzzle pre deti je obľúbený animovaný film Toy Story - príbeh hračiek, ktoré v neprítomnosti ich majiteľa zažívajú rôzne neuveriteľné dobrodružstvá. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Balenie puzzle obsahuje 400 dielikov. Detské puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. Giant detské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detské puzzle sú vhodné pre deti od 8 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 136*48 cm. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky.

Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov,čím umožňujú ľahšiu manipuláciu. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery136*48 cm
Dieliky puzzle400
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.