Puzzle Star Wars Rebeli Educa 2x 48 dielov

Popis produktu

Detské puzzle Star Wars Rebels sú puzzle s motívom seriálu Star Wars Rebels. Motív týchto puzzle je z animovaného seriálu Star Wars Rebels. Film nadväzuje na známu filmovú sériu Star Wars, ktorú pozná každý veľký aj malý fanúšik sci-fi. Jeden obrázok zobrazuje kladných hrdinov a na druhom sú znázornené záporné postavy. Balenie puzzle obsahuje 96 dielikov - po 48 dielikov pre oba obrázky. Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov,čím umožňujú ľahšiu manipuláciu.

Puzzle pre chlapcov sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle po poskladaní tvoria dva pestrofarebné a detailné obrázky s motívom z animovanej série. Takto zhotovené obrázky ozdobia každú detskú izbu. Puzzle sú vyrobené z kvalitného a odolného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy a sú bezpečné aj pre najmenšie deti. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke španielskej firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. Výborne sa hodia ako darček pre každého zberatela predmetov s tematikou Star Wars. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery28*20 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Dieliky puzzle96
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.