Puzzle Skateboard a korčule Educa 100 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti s motívom kreslených postavičiek-dievčat na korčuliach a skateboarde poteší všetky malé milovníčky puzzle od 6 rokov. Po poskladaní týchto puzzle deti dostanú krásny obrázok dievčat, ktoré jazdia na korčuliach a skateboarde pomedzi kužele. Tieto puzzle sú ako stvorené pre všetkých malých kutilov a milovníkov veľkých strojov. Balenie puzzle obsahuje 100 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti i dospelých sú polepené zaujímavými obrázkami. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Obrázok detských puzzle hrá krásnymi pestrými farbami a zaujme každé dievčatko. Puzzle sú vo veľmi dobrej kvalite, krásnom prevedení, s jasnými a autentickými farbami. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 6 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 40*28 cm.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery40*28 cm
Rozmery balenia32*22*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle100
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.